دانلود(گزارش کارآموزی کامپیوتر در مرکز آمار)

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است : مقدمه: با پيشرفت علم و مکانيزه شدن تمام سازمان‌ها و اداره‌ها و ... تمامي کاربران موظفند که با طرز کار رايانه حداقل در حد متوسط آشنا شوند. زيرا از اين طريق امکان اشتکارآموزی کامپیوتر,گزارش کارآموزی کامپیوتر,کارورزی کامپیوتر,دانلود کارآموزی کامپیوتر,دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر ,دانلود گزارش کار کامپیوتر,خرید گزارش کارآموزی کامپیوتر ,خرید گزارش کارورزی کامپیوتر ,دانلود پروژه کارآموزی کامپیوتر|35005952|aks2029806|اِی کِی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی کامپیوتر در مرکز آمار هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :
مقدمه:
با پيشرفت علم و مکانيزه شدن تمام سازمان‌ها و اداره‌ها و ... تمامي کاربران موظفند که با طرز کار رايانه حداقل در حد متوسط آشنا شوند. زيرا از اين طريق امکان اشتباه در يک سازمان به حداقل مي‌رسد و کارها نيز با زمان کمتر و به نحو مطلوب انجام مي‌پذيرد. در اين بين مرکز آمار ايران نيز که قبل از انقلاب به سوي اهداف خودگام بر‌مي‌داشته بعد از انقلاب و در دهه‌هاي اخير با مکانيزه شدن و سيستمي شدن اداره‌جات، با گامهاي استوار‌تر و بلند‌تر به سوي اهداف خود مي‌رود. بخشي که من در آن فعاليت داشتم امور شبکه‌ها و خدمات رايانه‌اي بود که به منزله يک تعمير‌گاه براي رايانه‌ها به حساب مي‌آمد. در اين بخش رايانه‌هايي که از نظر نقص سيستم عامل يا کمبود نرم‌افزار‌هاي مورد نياز وجود داشتند، کارهاي لازم روي آنها به عمل مي‌آمد و آماده سرويس دهي از طريق کاربران خود بودند.
کارهايي از قبيل اسمبل کردن قطعات، نصب سيستم عامل، نصب نرم‌افزارهايي همچون آفيس يا ويروس‌ياب و ... و همچنين update کردن آنها همگي در اين بخش انجام مي‌يافت.
فهرست مطالب آموخته :
تاريخچه مرکز آمار
نمودارهاي سازماني مرکز آمار
نصب windows xp
نصب oracle نسخه clint
نصب سيستم دبيرخانه
نصب windows2000
نصب mcafee (ويروس ياب )
نصب motherboard
نصب Font
نصب DLL
نصب Servicepak 4 روي ويندوز 2000
نصب virusscan
نصب agent
Update کردن ويندوز
پارتيشن بندي
برگرداندن image روي سيستم
نصب VGA
فاسي کردن پرينتر
تعريف کردن پرينتر
نصب فارسي ساز Parsa 2001
تغيير دادن Version اينترنت
طريقه ويروس يابي
تعريف شبکه
مشاهده حرارت cpu
آوردن آيکونهاي desktop
قابليت فرمول نويسي در word
از بين بردن حالت shontucte آيکون ها
مشاهده update ها

تاريخچه مرکز آمار
در سال 1297 هجري شمسي به منظور ثبت وقايع چهارگانه اداره ثبت احوال کشور تاسيس شد با ثبت اطلاعات مرتبط با تولد فوت ازدواج و طلاق توسط اداره مذکور ضرورت اطلاع از جمعيت کشور تعيين سازماني که به جمع آوري اين اطلاعات بپردازد مورد توجه قرار گرفت و منجر به آن شد که در سال 1303 هجري شمسي آئين نامه اي به تصويب برسد و در اين آئين نامه اداره ايي مسئول آمار و وظايف آن مشخص شد بر اساس اين مصوبه مسئوليت جمع آوري و متمرکز کردن آمارهاي مورد نياز به عهده وزارت کشور گذاشته شد .
در خرداد ماه سال 1318 هجري شمسي اولين قانون سرشماري در مجلس شوراي ملي تصويب شد در اجراي اين قانون سرشماري نفوس از دهم اسفند ماه سال در شهر تهران و در سال 1319 و1320 هجري شمسي در 33 شهر کشور به تدريج به اجرا در آمد .
در اسفند ماه سال 1331 هجري شمسي سازمان همکاري آمار عمومي تشکيل شد و در فروردين ماه سال 1332 هجري شمسي قانون آمار و سرشماري به تصويب رسيد .
این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 43مطالب دیگر:
📝تحقیق کوه ها📝تحقیق چين و ايران📝تحقیق کشور تایلند📝تحقیق منابع آب‌ هاي زيرزميني در جهان📝تحقیق نگاهي به جايگاه جهانگردي در ايران📝تحقیق نماد و نشانه شناسي شهرستان آستانه اشرفيه📝تحقیق نگرشي بر نحوة ساماندهي حاشية كلان شهرها📝تحقیق نروژ📝تحقیق هیدرولوژی چیست؟📝تحقیق علم شیمی📝تحقیق نانوتكنولوژي📝تحقیق ليچينگ (فرآوري اورانيوم)📝گزارش کارآموزی كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي- بهداشتي،شرکت تولید دارو📝تحقیق سنتز ليگاند📝تحقیق پيدايش علم شيمي و بعضي اصطلاحات آن📝تحقیق ويژگي هاي پرتو X پرتونگاري📝پاورپوینت روبات هاي هوشمند خودکار📝تحقیق خواص متالورژيكي پوشش ها📝تحقيق مستقيم و تجربي قوانين نظري در آزمايشگاه📝تحقیق ساخت محلول ها📝تحقیق اكسايش بنزيل📝تحقیق سينتيك شيميايي📝تحقیق ارائه طرح هاي خلاق و ايده هاي نو در آموزش شيمي📝پاورپوینت تکامل کودک شیرخوار و نوپا📝پاورپوینت شناخت بافت های فرسوده و شیوه های تامین مالی پروژه های نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری