دانلود(گزارش تخصصی ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب)

توضیحات: دانلود گزارش تخصصی با موضوع ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب، در قالب doc و در 24 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش تخصصی: چکیده صبحانه و تغذیه مناسب انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند و از نیازهای ضروری دانش آموزاترغیب کردن دانش آموزان, خوردن صبحانه با روش های مناسب,اهمیت صرف صبحانه ,فواید مصرف صبحانه توسط دانش آموزان,تعریف صبحانه ,|35023977|aks2029806|اِی کِی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش تخصصی ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:دانلود گزارش تخصصی با موضوع ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب،
در قالب doc و در 24 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش تخصصی:چکیده
صبحانه و تغذیه مناسب انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند و از نیازهای ضروری دانش آموزان است و در صورت تامین نشدن این نیازها تاثیر نامطلوبی در آن ها به جای می گذارد؛ آثاری که گاهی به شکل لاغری و چاقی و گاهی نیز به شکل اختلالات رفتاری مانند عصبانیت، پرخاشگری، خواب آلودگی، بی حوصلگی و نداشتن تمرکز حواس خود را نشان می دهد.

اینجانب به عنوان ............................. مدرسه بعد از اینکه متوجه شدم دانش آموزان مدرسه علاقه ای به

خوردن صبحانه در منزل ندارند و بیشتر تنقلات بی فایده و مضر در مدرسه می خورند ، تصمیم گرفتم با بررسی موضوع و راهکارهایی دانش آموزان را به خوردن صبحانه علاقمند نمایم .

مقدمه

کارشناسان تغذیه معتقدند دانش آموزانی که تغذیه بهتری دارند، صبحانه می خورند و میان وعده های مناسب و مغذی مصرف می کنند، نسبت به دیگر دانش آموزان از عملکرد تحصیلی بهتری برخوردارند و رشد جسمانی آن ها در مقایسه با هم سالانشان بسیار چشمگیر است.

» تامین انرژی بدن به ویژه در سنین مدرسه که دانش آموزان در حال رشد هستند، از اهمیت زیادی برخوردار است و بر میزان یادگیری آن ها تاثیر به سزایی دارد. موفقیت تحصیلی دانش آموزان به نوع تغذیه بستگی زیادی دارد چون تامین نشدن مواد غذایی موجب کندی رشد آن ها می شود ضمن این که در میزان هوشیاری و دقت دانش آموزان تاثیر منفی دارد.بچه هایی که همراه صبحانه مقدار زیادی پروتئین مصرف میکنند، بیش از آنهایی که غذای غنی از کربوهیدرات مصرف میکنند، در یادگیری دروس خود موفق هستند. نحوه تغذیه و استفاده از 4 گروه اصلی غذایی و میان وعده ها دراین گروه باید طوری باشد که نیازهای روزانه آن ها را تامین کند، در غیر این صورت رابطه مستقیمی با پایین آمدن تمرکز حواس و کاهش روند یادگیری آن ها دارد. دانش آموزی که انرژی کافی دریافت نکرده باشد، دچار اختلالات رفتاری از جمله خواب آلودگی می شود و سطح یادگیری وی کاهش می یابد. برای تغذیه دانش آموزان باید از مواد غذایی و میان وعده های مناسب و مجاز استفاده و بر 3 اصل تنوع، تعادل و کیفیت مواد غذایی توجه کرد. نظارت بر تغذیه دانش آموزان بسیار حایز اهمیت است به خصوص بوفه های پایگاه تغذیه سالم در مدارس به دلیل اینکه با سلامت دانش آموزان رابطه مستقیمی دارد باید شرایط ویژه ای داشته باشد و بر آن ها نظارت دقیقی شود.
و . . .

فهرست مطالب:چکیدهمقدمهبیان مسألهتوصیف وضعیت موجودمقایسه با شاخص
جمع اوری اطلاعات
در ابتدا از معاونین پرسیدم
از معلمان سوال کردم
با مدیر مدرسه نیز پرسیدم
مطالعات کتابخانه ای
تعریف صبحانه
اهمیت صرف صبحانه
فواید مصرف صبحانه توسط دانش آموزان
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها
انتخاب راه حل موقتی
اعتبار بخشی به راه حل ها
شیوه های اجرا

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.


مطالب دیگر:
📎پاورپوینت درس اول آمادگی دفاعی پایه نهم امنیت، تهدید📎پاورپوینت درس دوازدهم پیام های آسمان پایه نهم جهاد📎پاورپوینت درس یازدهم پیام های آسمان پایه نهم انفاق📎پاورپوینت درس دهم پیام های آسمان پایه نهم مسئولیت همگانی📎پاورپوینت درس نهم پیام های آسمان پایه نهم انقلاب اسلامی ایران📎پاورپوینت درس هشتم پیام های آسمان پایه نهم همدلی و همراهی📎پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمان پایه نهم احکام نماز📎پاورپوینت درس ششم پیام های آسمان پایه نهم وضو، غسل و تیمم📎پاورپوینت درس پنجم پیام های آسمان پایه نهم رهبری در دوران غیبت📎پاورپوینت درس چهارم پیام های آسمان پایه نهم خورشید پنهان📎پاورپوینت درس سوم پیام های آسمان پایه نهم راهنمایان الهی📎پاورپوینت درس دوم پیام های آسمان پایه نهم در پناه ایمان📎پاورپوینت درس اول پیام های آسمان پایه نهم تو را چگونه بشناسم📎جزوه قواعد فقه مدنی مخصوص دانشجویان الهیات و حقوق📎دانلود نمونه سوالات درس قواعد فقه مدنی همراه با پاسخ تشریحی📎جزوه درس متون فقه مخصوص دانشجویان حقوق📎دانلود نمونه سوالات مهم درس متون فقه 3 همراه با پاسخنامه تشریحی📎جزوه درس حقوق مدنی مخصوص دانشجویان حقوق📎دانلود نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی قرآن کریم همراه با پاسخ تشریحی📎رمان جنجالی "گناهکار"📎اموزش اصول مدیریت وسازمان در قالب پاورپوینت📎طرح تولید شکلات📎علل‌ خشونت‌ و پرخاشگري‌ در كودكان‌📎پیدا کردن مکان افراد از طریق شماره تلفن📎ICDL2 - سوال کتبی ( سری سوم )