دانلود(گزارش تخصصی آموزگار اول ابتدایی )

تقویت و بهبود نظم دانش آموزان پایه اول ابتدایی با راهکارهای مناسب گرد اوری شده در 24 صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش فهرست مقدمه (بیان و طرح موضوع ) 4 ارزیابی از وضع موجود : 5 اهداف گزارش تخصصی : 5 هدف اختصاصی : 5 اهداف جزئی : 5 مقایسه با شاخص : 6 بررسیگزارش تخصصی آموزگار اول ابتدایی |749486|aks2029806|اِی کِی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش تخصصی آموزگار اول ابتدایی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تقویت و بهبود نظم دانش آموزان پایه اول ابتدایی با راهکارهای مناسب

گرد اوری شده در 24 صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش

فهرست

مقدمه (بیان و طرح موضوع ) 4

ارزیابی از وضع موجود : 5

اهداف گزارش تخصصی : 5

هدف اختصاصی : 5

اهداف جزئی : 5

مقایسه با شاخص : 6

بررسی موانع و مشکلات بی انضباطی در دانش آموزان.. 6

علل بي انضباطي دانش‌آموزان.. 6

الف :علل مربوط به دانش آموزان مانند. 6

دانش‌آموزان كه مشكلات خاصي ايجاد مي‌كنند در نظر فونتاناشامل دو دسته‌اند. 7

ب)علل مربوط به معلم.. 7

ج)علل مربوط به كلاس درس: 8

تأثير محيط عاطفي كلاس : 9

د)علل مربوط به خانواده: 9

 • شرايط ناسالم خانوادگي: 10
 • فقدان والدين: 10
 • عدم ثبات قوانين و معيارهاي اخلاقي: 10
 • ه)علل مربوط به روابط اجتماعي.. 11

  عوامل رواني : 11

  جمع آوری اطلاعات... 12

  مقالات در این زمینه : 14

  تحلیل یافته های علمی وبیان راه حل: 15

  دلایل بی انضباطی دانش آموزان: 16

  کوچک بودن فضای کلاس.... 16

  فقدان یکی از والدین.. 16

  مشاوره و مذاكره با دانش‌آموز نامنظم : 18

  انتخاب راه حل موقی و اجرای نظارت بر آن.. 22

  ارزیابی بعد از اجرای طرح (نقاط قوت ) 23

  ارزشیابی ونتیجه گیری و گزارش نهایی: 24

  منابع و مأخذ مورد استفاده: 24

  مقدمه (بیان و طرح موضوع )

  هر رفتار انسان، از جمله محصل، هدف دارد یا هدف گردان است. دانش آموزان، عملی را بی هدف انجام نمی دهند بلکه می خواهند با آن عمل خود نیاز یا نیازهایی را ارضا کنند. بنابراین، باید هدف ها و نیازهای ایشان را شناخت و جدی گرفت. مثلاً اگر رفتار نامطلوبی از دانش آموزی سر بزند نباید تنها جلب توجه را علت آن رفتار بدانیم.کاربرد اصول و تدابیری می تواند به ما کمک کند که از رخ دادن مشکلات رفتاری جلوگیری کنیم یا آن ها را به حداقل برسانیم. از جمله:

  از روز اول آغاز کلاس، مدیریت کامل را اعمال کنیم. باید روز اول به گروه تازه دانش آموزان خود بگوییم که مقررات ما در اداره کلاس کدام اند و از ایشان چه انتظارهایی داریم.

  محیط کلاس را از هر لحاظ حتی فضا و تجهیزات، سالم گردانیم. باید مطمئن باشیم که دانش آموزان ما در کلاس راحت اند.و در مدرسه احساس آرامش می کنند.

  فعالیت های یادگیری را طوری طراحی کنیم که برای همۀ دانش آموزان، معنادار باشند؛ و با رغبت ها و توانایی های ایشان سازگار باشند. برای این منظور ناگزیریم اصول رشد و تکامل، خصایص رشدی هر سن، محتوای درسی خاص هر کلاس و هر مقطع، و رغبت های ویژه دانش آموزان خود را دقیقاً بدانیم.

  برای همۀ دانش آموزان فرصت هایی فراهم آوریم که موفقیت را تجربه کنند.به تجربه دیده ایم که برخی از دانش آموزان به زودی نشان می دهند که پیشرفت درسی دارند در صورتی که برخی دیگر دیرتر خود را آشکار می کنند. با بعضی از دانش آموزان در دروس علمی و برخی در دروس اجتماعی پیشرفت نشان می دهند. در هر صورت، معلم باید تدابیر و راهبردهایی به کار ببرد که همۀ دانش آموزان، به شکلی، موفقیت را تجربه کنند.  مطالب دیگر:
  📝پاورپوینت روش های نوین خبرنویسی📝پاورپوینت کاربرد علوم تجربی در زندگی📝پاورپوینت نظام خدمات بهداشتی اولیه در ایران📝پاورپوینت نمودار جزء و نمودار پیکربندی (استقرار)📝پاورپوینت نظام آمارهای مالی دولت📝پاورپوینت اورژانس انکولوژیک📝پاورپوینت خلاصه کتاب حسابداري پيشرفته 2 تالیف دكتر حسين كرباسي يزدي📝پاورپوینت برون‌سپاري فعاليت‌ ها📝پاورپوینت خلاصه کتاب مباحث جاري در حسابداري تالیف دكتر حسين كرباسي يزدي📝پاورپوینت طاقدیس📝پاورپوینت خلاصه کتاب بازاریابی بین المللی تالیف دکتر میرزاحسن حسینی📝پاورپوینت استاندارد حسابرسی شماره 93 تنظیم اطلاعات مالی📝پاورپوینت خلاصه کتاب حسابرسي 2 تالیف پرويز گلستاني و امير علي خان خليلي📝پاورپوینت پنومونی ناشی ازعفونت هاي بيمارستاني📝پاورپوینت خلاصه کتاب حسابداري مالياتي تالیف محمدرمضان احمدي📝پاورپوینت پرستاری از کودکان📝پاورپوینت خلاصه کتاب حسابداري صنعتي يك تالیف دكتر محمد عرب مازار يزدي📝پاورپوینت خلاصه کتاب مديريت مالي 1 تالیف مهدی تقوی📝پاورپوینت تئوري احتمال و كاربردآن📝پاورپوینت اصول صحیح نسخه نویسی📝پاورپوینت رابطه بین شیوه های تامین مالی و درصد تغییرات و فرآیند سرمایه📝پاورپوینت سيستم‌ هاي هزينه‌ يابي📝پاورپوینت قوانین کارگری در مورد حقوق و دستمزد و پاداش به همراه فایل word📝پاورپوینت نقش بازاریابی در توسعه تجارت ایران📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 27 طرح های مزایای بازنشستگی